Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Jak si snadno zajistit vysoce kvalitní vodu?

8. srpen 2014

O možnosti filtrace vody se sice ví, ovšem daleko méně lidí o ní skutečně uvažuje. Tato alternativa k domácí kohoutkové a balené vodě ale přináší mnoho výhod. Zdravější a chutnější nápoje a daleko menší výdaje snad hovoří za vše.

Nekvalitní voda – příčiny a následky

Nikoho jistě nepřekvapíme tvrzením, že voda hraje pro život podstatnou roli. Jenže její kvality je ve skutečnosti dosti kolísavá. Můžete konzumovat vodu velmi zdravou, ale také „nijakou“ anebo dokonce dosti nezdravou. U kohoutkové vody se lze např. mnohdy setkat s některými škodlivými látkami, čímž máme na mysli vodní kámen, těžké kovy, pesticidy a další nežádoucí substance.

Náš tip: přečtěte si o rovnováze vody v těle a pitném režimu, což jsou důležité faktory pro správné fungování (nejen) lidského těla.

Vyšší jakost sice může zajistit nákup balené vody, jenže ani zde „není všechno zlato, co se třpytí“. Některé značky pochopitelně přinášejí kvalitu, na druhou stranu balená voda je dražší, horší pro životní prostředí a komu by se navíc chtělo neustále tahat těžké nákupy.

Je tedy dobré vrátit se k vodě z vodovodu. Avšak co když právě u Vás není kvalitní? To může negativně působit nejen na Vaše zdraví a chuť nápojů, ale také na životnost některých spotřebičů. Pokud si ovšem nepořídíte filtrační konvici, jež sama všechna výše zmíněná negativa eliminuje…

Filtrační konvice – řešení pro 21. století

Filtrační konvice skutečně představuje moderní řešení pro filtraci vody, neboť je naprosto spolehlivá, velice levná a nepotřebuje ani žádnou instalaci. Zkrátka si ji pouze pořídíte a okamžitě si budete moci připravovat vysoce kvalitní a chutné nápoje, a garantujeme Vám, že poznáte rozdíl.

Náš tip: prohlédněte si filtrační konvice BWT, které přinášejí unikátní technologii. Kromě spolehlivé filtrace totiž dodávají do vody hořčík, jenž je pro naše tělo velmi důležitý!

Nespornou výhodou filtračních konvic je skutečnost, že v nich připravíte zdravé a lahodné nápoje. Ty navíc vyjdou daleko levněji, než když budete používat kupovanou vodu v plastových lahvích. Zhruba jednou za měsíc je sice nutné vyměnit filtr, stále Vás ale voda nebude stát ani korunu za litr!

Tento způsob filtrace vody má ještě další výhodu, totiž že Vám sám o sobě zajistí přípravu rozmanitých nápojů. Dáte-li si rádi pauzu u chutné kávy či čaje, anebo naopak milujete osvěžující nápoje, nejedná se o žádný problém – většina těchto konvic se často vejde do dveří chladniček. A filtrovanou vodu lze samozřejmě použít i na vaření.

Tip na závěr: navštivte internetový obchod BWT-filtry.cz, v jehož nabídce naleznete výše zmíněné filtrační konvice s unikátní BWT technologií a náhradní filtry, ale také mnoho užitečných informací.

Komerční sdělení

-van-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

YrVGDOyv

úterý, 23. květen 2017
06:47

From above article :“What changed in January is that the IDF decided to expand the rights of illegal aliens in Judea and Samaria to pre-deportation he1.2ngsrRia;Wait, the IDF has the power to grant rights and to decide who is an illegal alien? I’m confused. Strange place.If anyone wants a good laugh, look at the comments section.


posted by: YrVGDOyv (u0s12lyep(a)outlook.com) [Odpovědět]