Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Jaké jsou výhody realizace kuchyně na míru?

10. červen 2015

Při realizace prostoru kuchyně či jeho rekonstrukci si musíte uvědomit několik věcí. Především jde o to, že místnost disponuje určitými parametry, které je nutné brát v potaz při rozmístění nábytku a především při volbě tvaru kuchyňské linky. Z mnoha důvodů je ideální, pokud se rozhodnete spolupracovat s firmou, která vyrábí nábytek na míru. Oslovit lze například firmu Šimčák – kuchyně na míru Praha.

Spoléháte-li se na to, že si interiér zařídíte sami, a to včetně nábytku, může se stát, že kuchyně nebude mít vhodné dispozice. To se následně projeví v horším pohybu po místnosti, ztížení přípravy jídel a celkově neatraktivním vzhledu. Někdy dělá potíže i výběr materiálů.

Kuchyňská linka bude mít správnou ergonomii

Při realizaci kuchyně na míru se od těchto problémů oprostíte. Firma vám vytvoří návrh podle dispozic místnosti. Zvolí správnou ergonomii, tedy rozmístění a tvary veškerého nábytku včetně kuchyňské linky.

Právě ergonomie linky je přitom jednou ze zásadních věcí. Je nutné dodržovat určitá pravidla. Mít na paměti například to, že každá linka má mít vedle odkládací plochy mycí centrum, na které navazují přípravná plocha s varnou deskou.

Tvar linky perfektně zapadne do prostoru místnosti

Při výrobě nábytku na míru vám firma pomůže také zvolit vhodný tvar linky. Ne každá místnost je vhodná pro kuchyňskou linku ve tvaru U. Například v malých bytech (garsonkách) není jiné řešení, než zvolit klasickou přímou linku, případně nábytek sestavený do tvaru písmene L, který kopíruje stěny. Ve větší místnosti si naopak můžete dovolit prostornější linku s ostrůvkem uprostřed.

Firma Šimčák patří již řadu let k předním výrobcům nábytku na míru. Působí zejména v Praze, má však i další pobočky – kuchyně Olomouc a kuchyně Ostrava. Realizace tak provádí po celé České republice, ale i v sousedním Německu. Pomůže vám vytvořit kuchyni dle vašich představ, přičemž při realizaci využije svých zkušeností a odborných znalostí.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!