Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Jaké styly kuchyní jsou nejpopulárnější?

5. květen 2015

Kuchyni v domácnosti si můžete zařídit v mnoha stylech. V dnešním článku se podíváme na to, jaké jsou u nás nejoblíbenější, a tudíž je po nich největší poptávka.

Rustikální styl kuchyně

Je až s podivem, jak populární jsou rustikální kuchyně. Prostor je v tomto případě zařízený ve venkovském stylu, který jako by patřil do dob našich babiček. Převažuje nábytek z přírodních materiálů, který je zdobený o různé detailní prvky. Nechybí u něj různé záhyby apod. Z materiálů převažuje typicky české dřevo – buk a dub. Využívá se hlavně nábytek z masivu.

Klasický styl

Pokud máte rádi klasiku, pak vsaďte na osvědčené tvary a materiály. Kromě dřeva se v klasickém stylu používají hodně také umělé materiály. Co se týče barev, využívají se výraznější barvy, jež se vzájemně kombinují. Dominantou kuchyně v klasickém stylu je vždy prostorná kuchyňská linka.

Minimalistický styl

Ti z vás, kteří mají rádi čisté a rovné linie, si nejspíše zvolí minimalistický styl kuchyně.

Jde především o praktičnost prostoru. Typický interiér v tomto stylu je vyplněn nábytkem v geometrických tvarech bez detailních prvků a výrazných doplňků.

Důraz se klade také na to, aby kuchyně nabízela co nejvíce volného prostoru, s nábytkem se zde tudíž spíše šetří. Hojně se využívají vestavěné spotřebiče, které jsou zpravidla situovány do jednoho uceleného prostoru, nejsou rozesety po celé místnosti. Interiér působí hodně vzdušně.

Každý z vás má jistě jinou představu o tom, jak by měla vypadat ideální kuchyně v jeho domácnosti. Není však na škodu se před její realizací inspirovat. Podívejte se do fotogalerie kuchyní, již pro vás připravila společnost JN Interier, významná tuzemská firma, která se specializuje na tvorbu kuchyní na míru. V rámci spolupráce vám navrhne, dodá a sestaví veškerý nábytek, poradí třeba i s výběrem vhodných barev. Na firmu se můžete obrátit vždy. Ať už zvolíte ten či onen styl.

Komerční sdělení

-gia-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!