Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Kvalita stolování v Čechách

14. červen 2011

Milovníci vaření, kteří rádi zkoušejí nová jídla a recepty, si jistě nenechají ujít žádný kulinářský pořad. České televize jich v současnosti vysílají docela velké množství, takže zejména o víkendech je na co se dívat. Recepty, které vidíme na obrazovce, se poté hodně lidí snaží doma také připravit. Ne vždy se to samozřejmě povede, nicméně pokud máme v kuchyni kvalitní kuchyňské potřeby, pak by při správném postupu měl být výsledek minimálně stejně tak chutný, jak nám šéfkuchaři v pořadech namlouvají.

Kromě vaření v dobrých hrncích, kvalitních nepřilnavých pánvích a používání dalších kuchyňských potřeb, jako jsou kuchyňské nože apod., je dobré se také zaměřit na kvalitu stolování.

Kuchyňské potřeby Tescoma

I tehdy, když jsme sami doma, není od věci používat dobré a čisté prostírání, které samo o sobě zvyšuje kulturu stolování. Pro tuto příležitost se dá pořídit například prostírání, které nabízí značkový eshop společnosti Tescoma. Tato firma je předním prodejcem nejen prostírání, v její nabídce nalezneme více jak 2000 dalších produktů, jako jsou například dózy na potraviny, kuchyňské nože, sady nádobí a mnohé další kuchyňské potřeby.

Je potřeba zlepšovat kulturu stolování

Pokud často sledujete pořady o vaření, všimněte si, že kuchařští profesionálové kladou velký důraz nejen na samotnou přípravu pokrmů a kvalitu surovin, ale také na precizní způsob stolování, který znají z mnoha kulinářsky vyspělých zemí světa. V tomto ohledu česká společnost stále dost výrazně zaostává, platí to i pro naše restaurace a další stravovací podniky, které často „zamrzly“ v minulém století. Pořiďme si pro začátek alespoň my domů kvalitní sady prostírání a dalších kuchyňských potřeb, jídlo nám pak bude chutnat mnohem více.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!