Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Kvalitní čistírna odpadních vod se vyplatí

12. srpen 2014

Řešení odpadních vod jak v rodinných domcích, tak i ve větších bytovkách anebo v menších firmách je velmi důležité. V případě, že vaše stavba disponuje napojením na veřejnou kanalizaci, pak nemusíte nic řešit, jelikož se na tuto kanalizaci za pomocí trubek pohodlně připojíte a máte vyhráno. Pokud ovšem kanalizace v dané lokalitě chybí, pak je zapotřebí celou situaci řešit prostřednictvím kvalitní čističky odpadních vod. Ta je schopna efektivně vyčistit kompletně odpadní vody jdoucí z celé domácnosti anebo firemního objektu. Chcete-li vsadit na kvalitní čističky odpadních vod za solidní peníze, pak je výbornou volbu některý z produktů od společnosti Gonap.

Nabídka společnosti Gonap

Společnost Gonap nabízí celou řadu produktů, které se podílí na eliminaci odpadních vod. Jedná se o spolehlivého a zkušeného dodavatele těchto produktů, která disponuje certifikátem ISO 9001:2000. Hlavní součástí nabídky společnosti Gonap jsou především čistírny odpadních vod, a to od 5 až do 5000 EP. Vybrat si ale můžete klidně i jímky anebo septiky či další sortiment. Samozřejmostí jsou v nabídce této společnosti i enzymy určené na odstraňování organických usazenin. Vybrat si budete moci i dodávku provzdušňovacích systémů. Pokud budete potřebovat rekonstrukci stávající čističky odpadních vod, pak máte jedinečnou šanci. Výborné jsou ale i třeba nové ČOV na dálkové ovládání. Ostatně podívejme se na jednu z ČOV z nabídky společnosti Gonap.

Domovní ČOV typ 5Pa

Tento typ domácí čistírny odpadních vod je určen pro 2 až 6 osob. Patří mezi domovní čistírny odpadních vod, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních plastů a osazuje se přímo do výkopu, respektive na betonovou desku. Může se pochlubit vysokou účinností, řádově až kolem 95%. Výhodná je i minimální zastavěná plocha pro čistírnu a nenáročnost stavební přípravy. Provoz je nehlučný a bez zápachu. Díky automatickému systému řízení řešeného vizualizací na LCD displeji budete mít i maximální povědomí o chodu čistírny.

Komerční sdělení

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!