Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Kvalitní káva stisknutím jednoho tlačítka: To dokáží kávovary NIVONA

12. září 2015

Chcete si dopřávat tu nejkvalitnější kávu nejen v kavárnách a restauracích, ale i v pohodlí domova? Špičkové nápoje v mnoha variacích si snadno a během pár vteřin uděláte, pokud si domů pořídíte kávovar NIVONA.

Kávovary NIVONA v sobě umně spojují švýcarskou preciznost s německým umem. Ve Švýcarsku probíhá výroba jednotlivých komponent, v Německu pak dochází ke kompletaci těchto moderních kávovarů, které jsou ideální pro domácí využití.

NIVONA 838 připraví jakýkoliv typ kávy

Kouzlo produktů této značky vám představím na konkrétním typu NIVONA 838. Jedná se o horkou novinku, která navazuje na předchozí modely 600 a 700. Příprava kávových nápojů je zde maximálně jednoduchá, a to i díky mimořádně velkému barevnému displeji, s jehož pomocí ovládáte celý spotřebič. Firma NIVONA kávovary, která je jedním ze specializovaných prodejců kávovarů značky NIVONA, je dodává samozřejmě v českém provedení, respektive s displejem, který komunikuje v českém jazyce. Přípravu kávy tak zvládne opravdu každý z vás.

Velkou předností zmíněného kávovaru je fakt, že přípravu kávy, latte i dalších nápojů provedete stiskem jediného tlačítka. Žádné složité nastavování, u něhož by hrozilo riziko, že se vám příprava nápoje nepovede. Oceníte ale i tichý chod, což je dáno skutečně precizně vyrobeným mlýnkem. Rušivým elementem není ani tlakové čerpadlo.

Kávovar umí udělat prakticky jakýkoliv druh kávy. K tomuto účelu si na displeji můžete zvolit některou z 9 pozic „moje káva“, díky čemuž nemusíte pokaždé hledat ten správný druh nápoje, na který zrovna máte chuť.

Designový prvek do kuchyně

Kávovary NIVONA jsou oblíbené nejen díky své funkčnosti. Mají totiž zároveň i vysoce atraktivní design. Zmíněný kávovar NIVONA 838 má kupříkladu dvoubarevné podsvícení podšálku, které se mění podle toho, zda se káva zrovna vyrábí, nebo už dochází k napěňování mléka.

Kromě značky NIVONA na současném trhu obstojí také JURA kávovary, které jsou rovněž vyráběny ve Švýcarsku. Jsou podobně inteligentní a působivé. Pro domácí přípravu kávy zcela ideální.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!