Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Odpadkové koše do kuchyně

22. září 2011

Během přípravy jídel v kuchyni vzniká spousta odpadu, který je potřeba vyhazovat. V kuchyni by proto neměl chybět odpadkový koš, který stačí jen jednou za čas vyprázdnit do popelnice či kontejneru před domem.

Moderní odpadkové koše z nerezové oceli

Odpadkové koše se dnes dají pořídit ve velmi pěkných designech a v mnoha barevných variantách. Kromě jednoduchých plastových košů jsou populární zejména vysoce kvalitní nerezové odpadkové koše, které vydrží po mnoho let.

Bezdotykové koše jsou hygienické

Z hlediska hygieny jsou nejvhodnější bezdotykové koše. Ty mají zabudované infračervené senzory, díky nimž se víko samo automaticky otevírá vždy, když se přiblížíme s odpadem ke koši. Díky tomu se nemusíme koše nijak dotýkat a není se tak třeba obávat, že by se ruce dostaly do kontaktu s mikroby. Hygienické bezdotykové koše mají většinou velmi elegantní design a skvěle tak zapadnou do celkového konceptu moderní kuchyně.

Obchod s odpadkovými koši

Praktické odpadkové koše lze pořídit například v internetovém obchodě Kvalitníkoše.cz. Zde zakoupíte třeba špičkové odpadkové koše Hailo, a to v mnoha velikostech, od mini tvarů až po robustní velkokapacitní odpadkové koše, které se hodí do větších kuchyní.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!