Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Opravdu české titanové nádobí

1. listopad 2012

V kuchyni můžete mít mnoho pomocníků od různých robotů až k myčce. Málokoho by asi napadlo, že i kvalitní nádobí vám může usnadnit práci. Právě titanové nádobí je toho příkladem. Díky svému povrchu je nepřilnavé a lehce omyvatelné, navíc je odolné proti mechanickému poškození a tudíž se s ním snadno manipuluje.

Značka PRO TITANIUM GUSS je jediným českým výrobcem titanového nádobí a má být na co pyšná. Nádobí je kvalitní, materiálem je slitina Siluminu, jejíž povrch je potažen keramickou vrstvou s příměsí titanu. Má silně stěny i dno, materiál je kovu vzdorný, což vám umožňuje jednoduchou manipulaci s připravovaným jídlem. Klidně si můžete na obracení vzít i vidličku. Titanové nádobí oproti tomu obyčejnému mnohem více vydrží a navíc se častým používáním nezdeformuje. Vyzkoušejte ho i vy.

Výhody titanového nádobí

Toto nádobí má mnoho výhod, kterými vám usnadní vaření. Můžete vařit zdravě bez zbytečného tuku, jelikož povrch titanových pánví je nepřilnavý. To jistě oceníte, pokud jste zastáncem zdravého vaření. Jen v případě, že smažíte jídlo obalené ve strouhance, tak trochu oleje přidejte, protože jinak by mohlo zčernat. Nádobí můžete dát i do trouby, uši hrnců jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který odolá teplotám až do 260 stupňů Celsia. Podobně jsou na tom i poklice, které vydrží teplotu do 350 stupňů Celsia. Titanové nádobí je velmi dobře využitelné. Můžete v něm péci, smažit, vařit, dusit a dokonce i grilovat. Doma by vám rozhodně neměly chybět titanové hrnce, které můžete zakoupit ve dvou velikostech. Nezapomeňte ani na čtyřhranný pekáč, aby váš set titanového nádobí byl kompletní.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!