Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Příprava pokrmů na titanové pánvi je zdravá a úsporná

16. únor 2011

Příprava pokrmů na titanové pánvi je zdravá a úsporná. Jak je to možné? Zdravý pokrm si připravíte, neboť nemusíte při smažení používat žádný olej. Navíc při vaření šetříte energii, protože stejně jako ostatní kousky titanového nádobí mají i titanové pánve schopnost rychle akumulovat velké množství tepla.

Nejprve pánev rozpálíte a pak už můžete plotýnku stáhnout nebo zcela vypnout. Pro indukční sporáky také nyní můžete navíc použít indukční nádobí.

Titanové pánve: Nejen smažení, ale i dušení či vaření v páře

Titanová pánev, to však není jen smažení. Se skleněnou poklicí můžete pokrm i dusit či vařit v páře a připravit si tak zdravá a chutná jídla. Zdravé vaření je základem moderní kuchyně.

Nepřilnavý povrch pánve zaručuje, že z jejího dna nebudete muset po vaření seškrabávat připečené zbytky jídla. Připálení jídla díky rovnoměrnému rozvádění tepla v pánvi nehrozí, navíc se v potravinách zachovají všechny vitamíny, minerály a stopové prvky.

Titanová pánev: Nenáročná údržba a vysoká odolnost

Nespornou výhodou titanových pánví je jejich vysoká odolnost vůči poškození. Pánev se ani nezdeformuje ani nedojde k poškrábání povrchu, když jídlo obracíte nebo mícháte například vidličkou. Tloušťka dna a stěn také přispívá ke stabilnosti pánve.

Další výhodu titanové pánve poznáte při mytí nádobí. Vlastně ji ani mýt nemusíte, když nechcete. Stačí ji jen vytřít papírovou utěrkou, popřípadě ji lehce omýt, a to klidně i studenou vodou.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!