Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Proč je dobré mít v kuchyni automatickou myčku nádobí

6. červen 2012

V nejedné kuchyni si našla své pevné místo vestavná myčka nádobí. Tento praktický pomocník je vřele vítán zejména mezi ženami, neboť jim dokáže usnadnit práci v kuchyni. Nemusejí se totiž po každém obědě či večeři trápit se zdlouhavým umýváním nádobí v dřezu.

Snadnější umývání nádobí

Umývat nádobí po pětičlenné rodině je opravdu nevděčnou činností. Pakliže je však v kuchyni přítomna vestavná myčka nádobí ( nebo i volně stojící spotřebič), je umývání špinavých talířů a příborů doslova hračkou. Nádobí totiž stačí jednoduše vložit do myčky, zapnout příslušný program a po pár minutách jej vyndat. Nádobí, které je umyto v myčce, je vždy dokonale čisté.

Vestavné myčky nádobí

Vestavné myčky nádobí jsou velmi elegantním řešením. Při jejich nákupu si lze dojednat vestavbu přímo na míru tak, aby myčka dokonale zapadla do celkového prostoru kuchyně a nezabírala zde zbytečně mnoho místa a nepřekážela. Ať už si ale pořídíme vestavnou či volně stojící myčku, máme vystaráno. S mytím nádobí se již nebudeme trápit.

Při používání myčky snížíme spotřebu vody

Kromě toho, že myčka nádobí dokáže ušetřit čas i námahu, dá se najít i jiný důvod, proč si jí do kuchyně bytu pořídit. Moderní vestavné myčky nádobí jsou velmi úsporné, spotřebovávají jen nezbytné množství vody. Při každém mycím procesu je spotřeba vody nižší nežli v případě, že bychom nádobí myli ručně. A čím je vestavná myčka větší, tím je úspora znatelnější. U myček s šířkou 60cm, do nichž se najednou vejde i patnáct kompletních sad nádobí, je spotřeba vody i o několik desítek procent nižší nežli při ručním mytí nádobí. Vestavné myčky se dnes navíc běžně prodávají v nejúspornějších energetických třídách A+ či A, což znamená, že při provozu spotřebují jen malé množství elektřiny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!