Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Víte, jak snadno a rychle vybavit kuchyň?

2. leden 2013

Upřednostňovat design před funkčností by se v případě kuchyně nemuselo vyplatit. Obzvláště pokud disponujete výrazně omezeným prostorem. Krásného vybavení je na trhu spousta, ale krásného a navíc praktického už se najde o poznání méně. Poradíme vám, jak na to.

Základem všeho je bytelná kuchyňská linka s dostatečným množstvím úložných míst. Pakliže máte k dispozici úzkou místnost, mohou být vhodným řešením dvě linky naproti sobě. Váže se k nim sice potenciálně větší zmatek v okamžiku, kdy se kolem pohybuje vícero kuchtíků, ale snadněji si vytvoříte potřebné pracovní ostrůvky. Různé výsuvné, odklápěcí a přídavné plochy posléze jednoduše vyřeší zádrhele, které objevíte po několika praktických zkušenostech.

Jelikož se u každé pohodlně dostupné kuchyně musí řádně promyslet, co, kam a jak umístit, přesuneme se k několika konkrétním tipům na výbavu. Právě při zařizování maličkostí, které naskládáte do skříněk, se dá ušetřit spousta času. Pro začátek zcela ignorujte záležitosti jako strojky na těstoviny, automatické pekárny nebo velké roboty. Seženete je kdykoliv, až se s novou kuchyní trochu stmelíte a zjistíte, že se bez nich skutečně neobejdete. Zabírají totiž nejvíce místa.

Na startu je nejlepší zvolit maximálně univerzální hrnce, rendlíky a pánve, případně také mísy, které využijete jak při přípravě jídla, tak při samotném servírování. Přesně v tomto praktickém duchu vybírejte na stránkách dalmart.cz, kde v sekci domácích potřeb naleznete vše od forem na pečení a značkových pánví po klasická párátka nebo kávové lžičky. Na jednom místě si vytvoříte přehledný košík s nákupem, díky kterému nezapomenete na žádnou drobnost. Zásobená kuchyň se pak opravdu stává hračkou na několik kliknutí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!