Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Záclony do kuchyně: Řasené varianty jsou hitem

30. březen 2014

Stále máte pocit, že interiér vaší domácnosti vypadá pořád nějak neúplně, něco zde chybí? Možná to bude tím, že vám v okně chybí záclony. Ty jsou elegantním doplňkem nejen do obývacího pokoje, ale hodí se také do kuchyně. A právě v této místnosti doporučuji zvolit řasené záclony. Působí totiž mimořádně příjemně.

Páskové řasení

Řasené záclony jsou hitem spíše v posledních letech, dříve hospodyně volily spíše klasické varianty. Je přitom několik způsobů, jak se dá řasení provést. Klasikou je páskové řasení, které je pravidelné.

Řasení záclon pomocí narážecích kroužků

Moderní záclony do kuchyně i dalších místností jsou ale provedeny také tak, že jsou k řasení využity narážecí kroužky. Je to praktické právě do oken v kuchyni, kdy poměrně často shrnujete záclonu na stranu v důsledku větrání, aby mohly uniknout výpary, jež vznikly v důsledku vaření. U záclon s narážecími kroužky je shrnování velmi jednoduché, daleko snadnější oproti běžným typům záclon.

Ozdobné řasící pásky

Do kuchyně lze zvolit také záclony s ozdobnými řasícími páskami. Ty doporučuji zejména do domácností, v nichž jako majitelé kladete velký důraz na efekt. Takto řasené záclony totiž působí ještě mnohem elegantněji nežli ostatní varianty řasení.

Kde najít informace o záclonách?

Nevíte, jaké zvolit záclony do bytu, nebo se chcete dozvědět další informace o těchto doplňcích do domácnosti? Zajímavosti najdete zde. Mimo jiné si přečtete, jak vybrat záclony dle jednotlivých typů místností, dle materiálů, nebo také získáte detailní informace o tom, jaké jsou způsoby řasení záclon. Kromě toho zde najdete také inspirace v podobě fotografií, které vám dají lepší představu o tom, jak vypadají moderní záclony do kuchyně a jaké jsou aktuální trendy v této oblasti.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!