Odkazy

vestavné chladničky

Vestavné Chladničky kombinované s mrazákem dole od Datart.cz

verze pro tisk

Zařízení kuchyně: Od linky až po nejmenší spotřebiče

19. duben 2013

Kuchyně je prostorem, při jehož zařizování je nutné vybírat jednotlivý nábytek a spotřebiče velmi pečlivě. Jedině tak dosáhneme toho, že kuchyně bude skutečně naplno plnit svůj účel a bude ideálním místem, kde vytvoříme chutné pokrmy.

Základ kuchyně: kuchyňská linka

Základní kuchyňským vybavením je samozřejmě kuchyňská linka. Její rozměry jsou do značné míry závislé na tom, jak velkou místnost máme k dispozici. Kuchyňská linka tvoří jednu z dominant celé kuchyně. Musí zde být dostatek místa na zpracování potravin a přípravu pokrmů.

Moderní kuchyňské linky se vyrábějí z tradičních materiálů, zejména laminátu a plastu, ovšem výjimkou dnes nejsou ani kuchyně, v nichž jsou kuchyňské linky z opravdu luxusních materiálů. Pracovní desky mohou být vyrobeny třeba z mramoru nebo travertinu, oba tyto materiály působí impozantně a navíc jsou mimořádně odolné vůči povrchovému poškození).

Kuchyňské spotřebiče

Kromě linky je při zařizování kuchyně podstatné zaměřit se také na kuchyňské spotřebiče. Těch dnes v obchodech nalezneme opravdu nepřeberné množství- sporáky ( klasické plynové či elektrické, indukční atd.), myčky nádobí, chladničky, mrazničky, mikrovlnné trouby, domácí pekárny, menší spotřebiče ( toustovače, kávovary). Při výběru je ideální volit kombinace, které k sobě ladí, a to barevně i celkovým designem.

Nechte si vytvořit kuchyň svých snů

V případě, že se necítíte na realizaci kuchyně vlastními silami, tedy jinými slovy se obáváte, že by zařizování kuchyně bylo nad vaše síly a mohl by vzniknout jakýsi paskvil, je řešením realizace kuchyně na míru. V tom případě se spojíte s kuchyňskými návrháři a designéry, kteří na základě vašich požadavků dokáží sestavit návrh, jak by vaše nová kuchyně měla vypadat. V případě spokojenosti pak návrh zrealizují.

Kuchyně- fotogalerie

Jak krásně může vaše nová kuchyně vypadat, ukazuje společnost kuchyně INFINI na svých webových stránkách - viz sekce kuchyně fotogalerie. Zde se můžete inspirovat, jsou zde k vidění kuchyně na míru, které firma vytvořila pro své klienty. Využila přitom moderních materiálů. Kuchyně INFINI využívají v podstatě stavebnicového systému, kdy je brán velký ohled na kvalitu materiálů a kompaktnost. Kuchyně tak působí celistvě a velmi příjemně.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!