Odkazy

verze pro tisk

3 výhody anhydritové podlahy

2. prosinec 2014

Namísto klasického betonu se dnes stále častěji používá pro realizaci podlah anhydrit. Anhydritové podlahy mají oproti betonovým hned několik předností. Pokud se chystáte na renovaci vaší domácnosti, stojí za to se zamyslet, zda jsou tyto výhody dostatečným důvodem k tomu, abyste zvolili právě anhydrit.

1. Rychlá pokládka

Anhydritové podlahy se dají položit velmi rychle, oproti betonu trvá pokládka několikanásobně kratší dobu. Je to dáno tím, že není třeba tak dlouho čekat na zaschnutí materiálu.

2. Nižší cena

Za pokládku anhydritové podlahy zaplatíte firmě, která ji bude realizovat, až o 50% méně finančních prostředků. Souvisí to právě menšími časovými nároky na realizaci stavby.

3. Čistá práce

Při pokládce anhydritu nedochází k tak značnému znečištění okolí stavby jako v případě pokládky betonové podlahy. Během práce a po jejím dokončení vám doma nezbude žádný výraznější nepořádek.

Už jen tyto největší přednosti by vás měli přesvědčit o tom, že investice do anhydritové podlahy má svůj smysl. Kromě toho lze zdůraznit také fakt, že jde o typ podlahy, který je vysoce odolný vůči poškození a popraskání, takže vám vydrží po mnoho let.

OK Podlahy – firma, která vám vytvoří jakýkoliv typ podlahy

V případě, že máte zájem o realizaci podlah, kontaktujte společnost OK Podlahy. Tato firma realizuje všechny běžné druhy podlah. Kromě zmiňovaných anhydritových vám vytvoří také například strojně hlazené betonové podlahy či cementové lité podlahy, které se rovněž vyznačují vysokou odolností. Kromě pokládky nabízí rovněž možnost renovace stávajících podlah.

Společnost OK Podlahy má v tomto oboru letité zkušenosti. O tom, že svoji činnost vykonává opravdu kvalitně, vypovídají i pozitivní recenze, které najdete na jejích webových stránkách ok-podlahy.cz. Zákazníci si chválí nejen samotnou práci, ale také rychlost, s jakou je firma schopna zakázky realizovat.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!