Odkazy

verze pro tisk

Domácí kutil: Stroje pro práci s kovy

1. srpen 2011

Používáte ve firmě pásové pily? Pak s největší pravděpodobností vaše pásové pila nese jednu z těchto dvou značek - Bomar či Pilous. Tyto značky jsou mezi pásovými pilami něco jako Porsche mezi automobily. Díky moderní technologii, která je využita při jejich výrobě, se řadí pásové pily Pilous a Bomar mezi jedny z nejprodávanějších v České republice i v mnoha dalších zemích. Každým rokem se prodají pásové pily a pilové pásy těchto značek v řádu tisíců a není tudíž divu, že je dnes nalezneme i ve výrobních halách předních tuzemských firem.

Spolehlivé pásové pily

Pakliže pracujete s kovy či jinými tvrdými materiály a potřebujete na nich provést řezy, pak je nejlepší volbou použít právě pásové pily. Určitě si však nezapomeňte pořídit k těmto strojům také spolehlivé a odolné pilové pásy, které vydrží i velkou námahu. Nejlepší volbou jsou bimetalové pilové pásy, které jsou vyrobeny právě s důrazem na časté použití a namáhání.

Pásové pily Bomar či pásové pily Pilous by neměly chybět v žádné provozovně, která pracuje s kovy, plasty nebo také například se dřevem. Investice do těchto strojů s rozhodně vyplatí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!