Odkazy

verze pro tisk

Kompletní rekonstrukce domácnosti

28. listopad 2012

Mnoho panelových bytů slouží svým majitelům již desítky let. Takto dlouhá doba se samozřejmě musí projevit na kvalitě bydlení, nehledě na to, že starší panelové byty rozhodně již nevyhovují dnešním nárokům na moderní bydlení.

Starší bytové jednotky jsou mnohdy ve špatném stavu

V momentě, kdy máte jako majitelé bytu pocit, že by vaše bydlení potřebovalo výrazně vylepšit, je dobré se co nejdříve pustit do rozsáhlé rekonstrukce. V případě panelového bytu se může jednat především o rekonstrukci bytového jádra, bydlení však zkvalitní také kupříkladu pokládka nové podlahy, výměna oken a mnoho dalších záležitostí. Je jasné, že do těchto prací se nepustíte zcela sami, bylo by to časově náročné a také dosti rizikové v případě, že v daném oboru nemáte dostatek zkušeností. Na rekonstrukce staveb je vždy lepší sjednat si služby zkušené firmy, která se touto činností zabývá již dlouhá léta a může nabídnout opravdové odborníky.

Kompletní rekonstrukce staveb zajišťuje v tuzemsku firma Imperial NEXT s.r.o.

Pakliže se chystáte na rekonstrukci svého bytu či rodinného domu, je zapotřebí si ujasnit, co vše budete chtít vyměnit, opravit a předělat. Ideální je, pokud máte možnost nějaký čas bydle jinde a byt si tak nechat zrekonstruovat kompletně, nikoliv po částech. Na rekonstrukce staveb si můžete pozvat společnost Imperial NEXT s.r.o. - rekonstrukce Praha. Tato stavební firma provádí rekonstrukce budov všeho druhu - rekonstrukce rodinných domů, bytových jednotek, ale také rekonstrukce komerčních prostor a rekreačních objektů. Její činnost zahrnuje všechny práce, které mají co do činění s rekonstrukcí. Zajišťuje vše od stavebního povolení, přes podlahářské, elektrikářské, zednické, instalatérské a malířské práce až po instalace ozvučení, nábytku či bezpečnostních prvků, které slouží k ochraně objektů. Firma zaměstnává zkušené odborníky ze všech zmíněných odvětví. Má dlouholeté zkušenosti, a to z tuzemska i zahraničí. Společnost Imperial NEXT s.r.o. - rekonstrukce Praha je dobrým partnerem pro všechny majitele nemovitostí, kteří chtějí zmodernizovat svoji domácnost či firemní objekt. Více informací naleznete na webových stránkách imperial-next.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!