Odkazy

verze pro tisk

Nekonečně barevná okna se skrytými panty

19. září 2012

Hliníková okna Slovaktual z profilového systému Heroal jsou nově vybavena kováním se skrytými panty. Díky tomu lze pořídit tato vysoce kvalitní a bezúdržbová okna v libovolné barvě, protože již není nutné řešit barevně ohraničenou nabídku krytek na panty. K dispozici je mnoho desítek barev, odstínů a dekorů, které lze vzájemně kombinovat. Spolu s tím mají tato okna i výborné tepelněizolační vlastnosti a vynikají také z hlediska těsnosti.

Kování se skrytými panty poskytuje oknu luxusní vzhled a zároveň zvyšuje jeho těsnost. Tento nový systém je velmi praktický i na údržbu. Okna se snadněji myjí a není nutné řešit odpadávající plastové krytky. Profily Heroal 110 ES, z nichž jsou okna vyrobena, přitom patří do nejvyšší tepelněizolační série s přerušeným tepelným mostem, takže velmi účinně zabraňují úniku tepla rámem.

Tato okna vybavená 3-komorovým profilovým systémem s tepelnou izolací a izolačními trojskly disponují velmi nízkou hodnotou prostupu tepla sklem, Ug = 0,6 W/m2K. Celkový prostup tepla oknem je také  nízký,  Uw činí 1,1W/m2K. Díky využití teplého vnitřního rámečku Swisspacer V se dále snižuje možnost nepříjemného rosení okenních skel. Protože tento rámeček pomáhá zvyšovat povrchovou teplotu na vnitřní straně izolačního skla, výraznou měrou eliminuje rosení skel. Spolu s tím přispívá i k úsporám energie na topení, neboť se díky němu dále snižuje prostup tepla oknem i rámem. Tepelněizolační vlastnosti okna dále zlepšuje dodatečné vypěnění izolačních zón rámu. Stavební hloubka nutná pro zabudování okna s rámem Heroal 110 ES je 72 mm.

Okna s rámy Heroal 110 ES jsou stálobarevná a mají reprezentativní vzhled. Při využití speciálních skel poskytnou také účinnou ochranu proti hluku zvenčí. Tato dokonale funkční okna vydrží mnoho desítek let a po celou dobu budou skvěle těsnit.

Více informací naleznete na slovaktual.sk/cs.

Tisková zpráva slovaktual.sk

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!