Odkazy

verze pro tisk

Obklady jako jeden ze základních materiálů pro zařízení interiéru bytu

29. srpen 2011

Při zařizování nového bytu či rekonstrukci starší domácnosti budou určitě jedním ze základních materiálů, které použijeme, obklady a dlažby. Ty se dají použít do mnoha místností, hodí se navíc nejen do interiéru domu, uplatnění najdou také v exteriéru, zejména jako velkoformátové obklady.

Kde se dají obklady použít

Obklady mají výsadní místo jako materiál zejména v koupelnách a kuchyních. Je to z jednoho prostého důvodu - snadno se totiž omývají. Pokud bychom zvolili do koupelny jen klasickou omítku, ta by nemohla tak dobře čelit velké vlhkosti, s níž je třeba v této místnosti počítat a zanedlouho bychom museli znovu malovat. Pokud použijeme obklady do koupelny, pak bude místnost nejen skvěle vypadat, ale zdi budou zároveň dobře chráněny před vlhkem. Obklady stačí jednou za čas otřít mokrým hadříkem a jsou opět jako nové.

Obklady se však hodí i do kuchyně, kde se pro změnu často koncentrují výpary z vaření. A právě obklady jako materiál na zeď se jako ochrana osvědčují již desítky let. Zatímco omítka bude po několika měsících vypadat hodně zašle, obklady jednoduše omyjeme a kuchyně bude vypadat stále čistě a moderně.

Velkoformátové i klasické obklady značky BIGTILE

Velkoformátové obklady i obklady klasických rozměrů značky BIGTILE jsou vhodné do kuchyní, koupelen, na chodby i do venkovních prostor. Vyznačují se velmi kvalitním provedením, mají speciální povrchovou úpravu, která zvyšuje jejich životnost, otěruodolnost a také tvrdost. Obklady a dlažby BIGTILE je možné si pořídit s plně probarveným střepem nebo s křemičitou glazurou s potiskem, kdy je střep dobarvený do odstínu glazury. Mezi vůbec nejpopulárnější patří obklady, které imitují barvu a vzhled kamene. I tyto druhy obkladů vyrábí značka BIGTILE.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!