Odkazy

verze pro tisk

Potřebujete nařezat kovové předměty? Použijte pásovou pilu

19. červenec 2011

Rekonstrukce domu se jistě neobejde bez náročných výměn různých kovových prvků. Pokus máte doma svoji dílnu, není potřeba se obracet na služby profesionálů a nechat si například nařezat kovový materiál na stavbu od nich, stačí si pořídit pásovou pilu, a to například některou od značky Bomar.

Jedině s pásovou pilou uděláme na tvrdých kovech přesné řezy

Pásové pily, které pro řezání kovových či jiných tvrdých materiálů využívají pilové pásy, dokáží velmi účinně a spolehlivě udělat hladké a přesné řezy, které byste jinak jen těžko mohli od jiných strojů očekávat. Ne náhodou jsou pásové pily Bomar využívány v širokém spektru průmyslového odvětví, najdeme je prakticky ve všech významnějších továrnách.

V průmyslu se však setkáme se spíše většími typy pásových pil, do nichž se vkládají bimetalové pilové pásy, zatímco do domácí dílny se hodí zejména ruční pásové pily Bomar nebo také pásové pily obdobné kvality Pilous, které jsou levnější a přitom stejně spolehlivé.

Nákup pásové pily Bomar a Pilous

Pakliže si budete chtít pořídit pilové pásy a pásové pily Bomar či Pilous, pak je možné je zakoupit i online přes webové stránky pasove-pily.eu a pilove-pasy.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!