Odkazy

verze pro tisk

Při pořizování plastových oken si dejme pozor na jejich kvalitu

14. červen 2012

Plastová okna dnes stále častěji nahrazují starší druhy oken. Je to dáno tím, že tato okna mají velmi dobré vlastnosti a přispívají tak k větší kvalitě bydlení. Plastová okna mají obecně velmi dobré tepelně izolační vlastnosti, dobré těsnění a navíc také zabraňují pronikání vnějšího hluku dovnitř bytu. Patří se také říci, že o plastová okna s mnohem snadněji pečuje, na rozdíl od dřevěných oken je jejich údržba jednoduchou a nenáročnou záležitostí. To vše ale platí jen v případě, že si pořídíte skutečně kvalitní plastová okna a nikoliv jen laciné produkty, které jsou k nám občas dováženy z Polska či východní Evropy.

Jak poznat kvalitní plastová okna

Kvalitní plastová okna se poznají mimo jiné dle toho, že se během zimních měsíců nerosí. Je to známka toho, že izolační dvojskla či trojskla jsou skutečně dobře namontována. Znakem nekvalitních plastových oken jsou často také kapičky vody, které se objevují na okenních rámech a v okenních kanálcích. To je nedílný znakem toho, že okna špatně izolují a je potřeba je vyměnit. Mějme na paměti, že plastová okna by měla vydržet několik desítek let. Pokud tyto či jiné závady objevíme po několika týdnech či měsících, pak je potřeba je co nejdříve reklamovat a žádat nová.

OKNA.EU

Kvalitní plastová okna české výroby dodává do domácností i firem společnost OKNA.EU. Tato firma má již dvacetiletou praxi s instalací plastových oken, což již samo o sobě značí, že její produkty budou splňovat veškerá potřebná kritéria. Společnost OKNA.EU zaručuje vysokou odolnost a maximální funkčnost svých plastových oken a také jejich dlouhou životnost.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!