Odkazy

verze pro tisk

Rekonstrukce panelového bytu a jeho jádra

28. únor 2013

V České republice stojí více než šedesát tisíc panelových domů. Některé z nich jsou již v poměrně špatném technickém stavu. Pomineme-li celkový vzhled a statiku budov a obrátíme pozornost přímo na panelové byty, pak zjistíme, že majitelé těchto bytů v posledních letech výrazně zlepšili stav jejich bydlení. Mnohde již rekonstrukce bytu byla nezbytná, většina lidí však k přestavbě svého panelového bytu přistupuje i z toho důvodu, že zkrátka chce mít pěkný, moderní byt.

Jak probíhá rekonstrukce bytového jádra

U panelových bytů dříve bývaly k vidění téměř výhradně bytová jádra z umakartu. Ta jsou z dnešního pohledu již naprosto nevyhovující. Pakliže doposud máte bytové jádro z umakartu, je rozhodně vhodné přemýšlet o jeho rekonstrukci. Rekonstrukce bytového jádra v Praze či dalších městech a jejich panelových domech je sice poměrně zásadním krokem, nicméně není třeba se jí obávat, zkušené stavební firmy dokáží bytové jádro předělat během několik málo dní. Při rekonstrukci dochází nejprve k odstranění a likvidaci starého jádra. Poté začíná výstavba nového jádra, která v sobě kromě samotné stavby zahrnuje také renovaci vodoinstalace a elektroinstalace, zednické a obkladačské práce a kompletační práce, co nichž spadá například instalace zásuvek, vypínačů a světel. V konečné fázi, kdy je bytové jádro zrekonstruováno, přistoupí stavební firma také na nezbytné začišťovací a úklidové práce. Celý proces rekonstrukce bytového jádra trvá maximálně 14 dní, záleží samozřejmě na potřebách a požadavcích majitele bytu a také na složitosti stavebních úprav.

Vstavby.cz- rychlá a kvalitní rekonstrukce bytů

Rekonstrukce bytů a bytových jader provádí společnost Vstavby s.r.o. Tato firma provádí renovace bytových prostor již mnoho let, tudíž má dostatek zkušeností. Její služby jsou rychlé a zároveň dostatečně precizní. V případě, že se rozhodnete provést rekonstrukci bytového jádra, koupelny, kuchyně či jiné místnosti ve vašem bytě, navštivte webové stránky vstavby.cz, kde se dozvíte více informací o činnosti a nabídce společnosti Vstavby s.r.o.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

a

sobota, 31. květen 2014
08:48

Pěkný SEO článek, který je pro čtenáře o ničem!


posted by: a (a(a)a.cz) [Odpovědět]