Odkazy

verze pro tisk

Schodiště pro rodinný dům

8. únor 2012

V patrových rodinných domech je potřeba počítat s prostorem pro schodiště. Při realizaci výstavby se musí majitel či architekt zamyslet nad tím, kam schodiště umístí tak, aby nebyl neadekvátně rozdělen prostor místností ( či chodby), zároveň aby bylo schodiště zcela bezpečné. Na výběr pak má také z několika typů schodišť.

Dřevěné i ocelové schody

Společnost Stadler s.r.o. nabízí realizaci mnoha druhů schodišť. Majitelé rodinných domů i veřejných budov si tak mohou zvolit jak tradiční dřevěné schody, tak i schody vyrobené z oceli, přičemž oba materiály lze také vhodně kombinovat.

Typy dřevěných schodišť

Dřevěné schody Stadler se vyrábějí v několika provedeních. Jedná se o zadlabané schody, které mají dřevěné sloupky a madla i příčle a jednotlivé stupně jsou zapuštěné do schodnice. Druhým typem dřevěných schodišť jsou sedlové schody se dvěma schodnicemi, které jsou vyfrézované do pilového tvaru. Posledním typem jsou pak vřetenová schodiště s ocelovou trubkou a dřevěnými nerezovými objímkami.

Využijte online návrháře schodišť

Firma Stadler poskytuje možnost využití online návrháře schodů, pomocí něhož lze schody vytvořit přesně na míru zákazníkům. Tento online návrhář a další podrobné informace o všech typech schodů ( včetně fotogalerie) naleznou na internetových stránkách společnosti - stadler.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!