Odkazy

verze pro tisk

Spolehlivé pásové pily

23. říjen 2011

Pokud používáte pásovou pilu, v převážné většině budete mít stroj od firmy Pilous nebo Bomar. Tyto firmy patří mezi stálice na trhu pásových pil. Při své výrobě využívají moderní technologie a z toho důvodu se řadí mezi nejprodávanější značky pásových pil v České republice ale i v mnoha jiných zemích. Přibližně se každým rokem prodá tisíce těchto strojů, a proto se nelze divit, že v skoro každé velké lince nebo i v malé domácí dílně nalezneme stroj těchto značek.

A co všechno pásové pila dokáže?

Pásové pily jsou neocenitelnými pomocníky při práci s tvrdými materiály. Provádí velmi přesné a rovné řezy, které byste jinými stroji neprovedli. Není tedy problém přeřezat trubku, provést rovný řez dřevem atd. Nutnou podmínkou přesného řezu je kvalitní pilový pás. Bez něho by prakticky proces řezání nešel provést, a proto je nutné věnovat jeho výběru dostatečnou pozornost. Nejlepší pilové pásy jsou tzv. bimetalové pásy. Tyto pásy jsou navrženy tak, aby zvládly časté namáhání a používání a přitom si zachovaly výborné řezné vlastnosti.

Pásová pila je dobrým pomocníkem, ať už jste domácí kutil nebo drobný podnikatel. Své uplatnění si najde i ve velkých linkách a podnicích. Investice do pásové pily a postupné dokupování příslušenství se určitě vyplatí a daná investice se jistě vrátí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

jxgD36lx

úterý, 23. květen 2017
04:55

I hate my life but at least this makes it beralbae.


posted by: jxgD36lx (lp8z3bgsz8(a)outlook.com) [Odpovědět]