Odkazy

verze pro tisk

Truhlářství Švagr: Rekonstrukce bytu a výměna starých oken za nová dřevěná

21. duben 2011

Při rekonstrukci bytu jako první na řadu přišla výměna starých oken za nová. Nevyhovující starší okna bylo potřeba nahradit za nov už jen kvůli vzhledu. Druhým podstatným faktorem, který nás k výměně oken nutil, bylo to, že přes stará okna unikalo velké množství tepla, což samozřejmě zvyšovalo náklady na vytápění bytu.

Truhlářství Švagr

Rozhodli jsme se nakonec pořídit dřevěná okna. Jako dodavatele a výrobce jsme zvolili Truhlářství Švagr, které má s výrobou dřevěných oken, ale také balkónových dveří, vstupních dřevěných dveří a francouzských oken bohaté zkušenosti.

Výroba probíhá na automatech

Výroba dřevěných oken je poměrně složitou záležitostí, zvlášť mají-li být tato dřevěná okna opravdu kvalitní. Truhlářství Švagr používá k výrobě dřevěných oken automatických a poloautomatických strojů, které zajistí, že všechna dřevěná okna budou mít stejně vysokou kvalitu.

Používané dřevo

Dřevěná okna se vyrábějí zejména z borovice, dále pak z modřínu, smrku či mahagonu. Všechna okna jsou řádně utěsněna a zasklena izolačním dvojsklem a mají bezpečnostní tříbodové zámky. Je možné si nechat zhotovit dřevěná okna ve všech tvarech a velikostech. Samozřejmostí jsou kvalitní okenní rámy.

Firma Truhlářství Švagr naše požadavky naplnila beze zbytku a dnes již máme v bytě nová a velmi pěkná dřevěná okna, která ani nestála nikterak přehnané peníze.

Kontakt na Truhlářství Švagr

Pokud se i Vy pouštíte do rekonstrukce bytu či domu a hodláte si pořídit nová dřevěná okna, dřevěné balkónové či vstupní dveře, pak rozhodně zauvažujte o firmě Truhlářství Švagr. Kontakt na Truhlářství Švagr naleznete na jejich webových stránkách svagr.cz.

foto:svagr.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3.29 hvězdiček/ Hodnoceno: 7x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!