Odkazy

verze pro tisk

Výběr barvy pro malování interiérů

12. srpen 2011

Připravujete se na vymalování bytu? Pak rozhodně nepodceňujte výběr správné a dostatečně kvalitní barvy. Špatně zvolené barvy na malování totiž mohou nejen „vlézt“ do peněz, ale mohou také přidělat zbytečné starosti a trable během malování.

Vlastnosti dobré barvy na malování pokojů

Barvy musejí mít některé nezbytné vlastnosti. V první řadě jde o to, aby měly dobrou krycí schopnost. V případě špatně kryjící barvy totiž bude potřeba dělat více nátěrů, což se pak projeví na zvýšené spotřebě materiálu. Barvy na malování pokojů by dále měly být paropropustné tak, aby stěny mohly „dýchat“.

Spolehlivé barvy Dulux

Pokud se nevyznáte ve výběru barev určených pro malování interiérů, pak doporučujeme zvolit například barvy Dulux, které jsou kvalitní a mají všechny potřebné vlastnosti, které barvy mají mít. Nejenže jsou paropropustné a dobře kryjící, ale zároveň je jejich výhodou také to, že se velmi snadno nanášejí.

Novinka Dulux COW

Zvolit lze například novinku - barvy Dulux COW. Ty jsou určeny pro malování prakticky všech interiérů, hodí se na klasickou omítku, sádrokartonové desky a podklady, ale i na papírové tapety či tapety ze skelného vlákna. Barvy jsou vysoce odolné vůči setření a při nánosu nestékají. Na výběr přitom máte hned ze třiceti barevných odstínů. Barvy Dulux COW jsou k dostání v balení po 2,5l nebo 5l.

Doporučujeme:

Stáhněte si eBook: 33 tipů jak správně vymalovat

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!