Odkazy

verze pro tisk

Ztracené bednění

18. prosinec 2014

Při stavbě či rekonstrukci domu musíte vyřešit problém, jak zajistit, aby od země skrz podlahy nepronikala vlhkost. Ta dokáže při dlouhodobém působení napáchat značné škody na majetku, ale i na zdraví člověka. Jednou z možností, jak tento problém odstranit, je použití ztraceného bednění.

Využití ztraceného bednění

Ztracené bednění je izolačním prvkem, který se používá u novostaveb i starších objektů, které procházejí rekonstrukcí. Hodí se zejména při stavbě základů domu. Další praktické využití najde ve chvíli, kdy vás trápí zvýšená vlhkost ve sklepě.

Jak systém funguje

Princip je v podstatě jednoduchý. Systém funguje na principu kontinuálního proudění vzduchu. Ztracené bednění se položí ještě před samotnou pokládkou podlahy. Díky své konstrukci, kdy je tvořena klenutými tvarovkami, umožňuje proudění vzduchu. Zároveň slouží k zabránění prostupu vlhkosti do domu. Podlaha, kterou na něj následně položíte, tak nebude vlivem vlhka hnít, případně jinak ztrácet své původní vlastnosti. Jde o moderní a celkem nenákladné řešení.

Mechanicky odolné ztracené bednění Guttadrytek

Kvalitní produkt představuje ztracené bednění Guttadrytek. To má kromě izolačních vlastností také schopnost zabraňovat prostupování radonu do objektu. Jeho tvar umožňuje skrz dutiny vést inženýrské sítě, které jsou tak umně skryty pod podlahou. Tento typ ztraceného bednění má dlouhou životnost, a to zejména díky vysoce kvalitnímu HDPE materiálu. Jeho typickým rysem je rovněž i vysoká pružnost a teplotní stabilita.

Pořídíte jej i přes e-shop

Chcete-li zabránit tomu, aby sklep či spodní patra vašeho domu bylo nutno neustále odvlhčovat, je použití ztraceného bednění skutečně dobrým a výhodným řešením. Více informací o ztraceném bednění Guttadrytek naleznete na webových stránkách www.guttashop.cz. Zde si jej lze rovnou i zakoupit, a to za velmi příznivé ceny. 1 kus tohoto produktu vás vyjde na méně než 100 Kč.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!