Odkazy

verze pro tisk

Drahobejlova - designové bydlení za rozumné ceny

20. červenec 2012

Rodinné domy a byty z 1. etapy výstavby projektu Úvaly Hostín získaly bronzový certifikát SBTool. Projekt Drahobejlova v Praze 9 hlásí prodej všech nebytových jednotek.

Na přelomu února a března se uskutečnila akvizice společnosti Middle Europe Investments (MEI) investiční společností Palmer Capital, která vstoupila nejen na český trh správy nemovitostí, ale převzetím projektů Úvaly Hostín a Drahobejlova také na developerský trh s novými rezidenčními nemovitostmi. Za oběma projekty Úvaly Hostín i Drahobejlova tak stále stojí silný developer s pevným zázemím a finanční stabilitou.

Bytový dům Drahobejlova

je určen především příznivcům komfortního a designově neotřelého bydlení v živém městském prostředí. Nabízí byty v architektonicky zajímavém domě, který je situován v klidnější oblasti klasické blokové zástavby mimo hlavní silniční a tramvajové trasy, přitom však pouhých pár minut od zastávek MHD a stanice metra Českomoravská.

Zajímavá městská architektura s důrazem na design

Architektonicky zajímavě pojatá devítipodlažní budova se dvěma ustupujícími nejvyššími patry je zasazena do tradiční městské blokové zástavby a už zdaleka bude vzbuzovat pozornost svými vystupujícími arkýři. Objekt je usazen na podnož zvýšeného parteru s prosklenými obchodními prostorami, které jsou v současné době již vyprodány.

Ve dvoře domu je navržen spolu s ozeleněným zastřešením dvorního parkingu pavilon dvou čtyřpodlažních mezonetových bytů. V přízemí mají dvojgaráž a sklad, v nejvyšším patře galerii s rozlehlou jižní terasou. Parkování je kromě dvorního traktu dále zajištěno v suterénu.

Od garsonek po luxusní mezonety

Projekt Drahobejlova nabídne celkem 86 bytových jednotek - od garsonek až po mezonety.

Převažují variabilní byty 1 + kk flexi, které lze po kolaudaci upravit na 2 + kk a byty 3 + kk. Byty jsou orientovány jak do ulice, tak do dvora, třípokojové byty pak oboustranně. Každý byt má k dispozici lodžii nebo terasu. Kromě luxusních mezonetů 4 + kk v pavilonu jsou další mezonety s terasami a širokým výhledem do okolí zřízeny v ustupující nástavbě v 8. a 9. NP.

Ceny se pohybují v závislosti na poloze bytu v domě v rozmezí od 1 525 000 Kč do 6 844 200 Kč vč. DPH. Cena bytu je konečná, a pokud je k bytu přiřazeno parkovací stání, je zahrnuto i v jeho ceně.

Perspektivní lokalita

Bytový dům Objekt je umístěn na nároží Drahobejlovy ulice a ulice U Svobodárny. Lokalita je jak v dosahu centra, tak rozlehlých zelených ploch parku Podviní podél toku Rokytky, kde probíhá postupná rekultivace. Lokalita vyniká výbornou dopravní dostupností (MHD, metro, v docházkové vzdálenosti je i vlakové i autobusové nádraží) tak i občanskou vybaveností. Poblíž se nacházejí například poliklinika Vysočany, Městský úřad Prahy 9, pošta, nákupní centrum Harfa a dále i menší pouliční obchůdky a restaurace. V okolí je několik MŠ a ZŠ. Za zmínku stojí blízká Sazka Aréna a divadlo Gong.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!